Miasteczka Campingowe

Dlaczego na camping ?
Grecja - Wyspa Thassos
Hiszpania - Blanes
Włochy - Gargano
Chorwacja - Zivogosce
Włochy - Paestum

Bungalowy
Hiszpania - Blanes
Hotele

Grecja - Thassos Herih
Grecja - Leptokaria Dafni
Chorwacja - Drvenik Martina
Chorwacja - Drvenik Primus
Czarnogóra - Canij
Bułgaria - Złote Piaski All inc.
Bułgaria - Złote Piaski HB
Hiszpania - Lloret de Mar

Pobytowo / Objazdowe
Grecja
Hiszpania
Dla Młodzieży - Obozy !

Obozy młodzieżowe
Hiszpania - Blanes
Grecja - Wyspa Thassos
Bułgaria - Złote Piaski
Włochy - Paestum
Włochy - Gargano
Chorwacja - Zivogosce
Chorwacja - Drvenik
Hiszpania - Blanes bungalow

Klub Wakacyjny OLIMP
Nowości, lastminute
prosto na Twojego maila!

Rezerwacja i Płatności
Jak zarezerwować wyjazd i dokonać płatności nie odchodząc od komputera

Payu
Główna strona Jak rezewować Zapytaj Kont@kt O nas Nasi Agenci Nasze dokumenty Strefa dla Agentów
Hiszpania - Pobyt + Zwierdzanie


Katalonia
to część Hiszpanii mająca do zaoferowania turystom chyba najwięcej z całego Półwyspu iberyjskiego. Wspaniałe plaże i dzikie wybrzeże Costa Brava, górzyste Preneje i pełne historii miasta jak Barcelona czy Girona przyciągają rzesze turystów z całego świata. Miejscami takimi jak Lloret de Mar przyciąga ona szukających wspaniałej zabawy i rozrywek, pełnymi zabytków miastami Barcelona, Girona, kusi turystów chcących odkryć historię tego miejsca, a ukryte w górach Montserrat przyciąga pielgrzymów pragnących poznać patronkę Katalonii - Czarną Madonnę. Zabytkowe i piękne miejsca przeplatają się tutaj z kosmopolityczną atmosferą nowoczesnej Barcelony, wszak jest to część Hiszpanii najbardziej rozwinięta i prężna gospodarczo. Sami Katalończycy zaś to naród dumny ze swej historii, który do dnia dzisiejszego odcina się od Hiszpanii i wywalczył sobie status autonomicznego regionu, Katalonia posiada swój własny, niezależny od Hiszpanii rząd i parlament a język kataloński prawie zupełnie wyparł z użycia język hiszpański. Podczas naszej wycieczki poznamy zarówno klimat tego miejsca, odwiedzając Lloret de Mar będziemy mogli wypocząć i zabawić się, zobaczymy Barcelonę wraz z jej zabytkami, jej nowoczesną częścią, odwiedzimy dumę Katalonii - klub sportowy FC. Barcelona, aby zrozumieć mentalność Katalończyków nie możemy ominąć też Montserrat. Poznamy wybrzeże Costa Brava udając się do średniowiecznej Tossy de Mar, a na koniec zobaczymy Gironę i Figueras ze słynnym na cały świat muzeum Dalego. Jadąc do Hiszpanii zobaczymy także słynne opływające luksusem Monaco, wracając zaś zwiedzimy romantyczny Paryż.

Zakwaterowanie: Hotele sieci Guitart **/*** Sieć hoteli posiada w Lloret de Mar 7 hoteli, nasi goście kwaterowani będą w jednym z hoteli: Guitart Central Park, Guitart Rosa lub Guitart park III, wszystkie trzy położone centralnej części Lloret de Mar, ok. 300 m do 500 m od plaży. Posiada pokoje 2 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, balkonem, telefonem, telewizorem. Do Państwa dyspozycji: restauracja, bar, winda, basen kąpielowy.
Wyżywienie: Dwa posiłki dziennie, śniadanie i obiadokolacja w formie stołu szwedzkiego. Pierwsza usługa żywieniowa, obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnia, śniadanie w dniu wyjazdu.
Transport:
luksusowy autokar (klimatyzacja, barek, video, w.c.)


Uwaga ! Rezerwując przed 28 lutego ten wyjazd możesz kupić aż o:
200 zł taniej niż w tabeli poniżej.
kliknij i zobacz regulamin promocji

TERMINY I CENY:

Ladowanie
sprawdzamy dostepne terminy i pobieramy najlepsze ceny, prosimy o cierpliwosc

Cena zawiera:
- transport lux autokarem
- zakwaterowanie 4 noclegi w hotelu **/*** w Lloret de Mar
- wyżywienie - 2 posiłki dziennie
- opiekę pilota - rezydenta
- zwiedzanie wg programu ramowego
- ubezpieczenie KL (15.000 Euro), NNW (5000 zł)

Cena nie zawiera:
- biletów wstępów, usług przewodnickich w kwocie około 80 Euro / osobę
- taksa klimatyczna 0,5 Euro / dziennie (osoby pow. 16 lat)
- komunikacja miejska w Paryżu: 10 Euro / osobę
Dopłaty:

- pokój 1 osobowy: dopłata 600 zł

 

Ramowy program imprezy :

1 dzień

Wyjazd z Polski (zobacz rozkład jazdy), przejazd przez terytorium Czech i Austrii.

2 dzień Przejazd przez Włochy w kierunku Francji. Przyjazd do Monte Carlo (9 godzinny postój) - zwiedzanie: Wzgórze Rocher, Pałac Książęcy, katedra, Stare Miasto, Kasyno, port jachtowy. Nocny przejazd do Hiszpanii.
3 dzień Przyjazd do Lloret de Mar, zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek i czas na zwiedzanie, oglądanie widoków i plażowanie, obiadokolacja, nocleg.
4 dzień Śniadanie, wycieczka statkiem do Tossa de Mar. Atrakcyjny rejs statkiem wzdłuż wybrzeża Costa Brava do jego najpiękniejszych zakątków. Płynąc statkiem w jedną stronę, podziwiamy fascynującą głębię morską poprzez szklane dno statku, wracając oglądamy z pokładu "Dzikie Wybrzeże". Powrót do Lloret de Mar, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.
5 dzień Śniadanie, wycieczka do Barcelony i Montserrat.
W masywie Montserrat, którego skały tworzą filary, kopuły, baszty, urwiska, na wysokości ponad 700 m wzniesiono klasztor benedyktynów, gdzie znajduje się posążek Czarnej Madonny. Pielgrzymi od tysiąca lat przybywają tu by pokłonić się patronce Katalonii.
Barcelona, zachwyca swoim urokiem i rożnorodnością zabytków. Zwiedzimy: Park Güel i kościół Sagrada Familia (arcydzieła Antonio Gaudiego), dumę Katalonii, stadion F.C. Barcelona - Camp Nou,Wzgórze Mont Juic ze Stadionem Olimpijskim, Bario Gotico, pospacerujemy po najpiękniejszej ulicy świata - Rambla. Powrót do hotelu, nocleg (suchy prowiant za obiadokolację).
6 dzień Śniadanie, plażowanie, w godzinach popołudniowych wycieczka do ogrodu Botanicznego w Blanes. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
7 dzień Po śniadaniu wykwaterowanie, czas wolny, popołudniu przejazd do Figueres - zwiedzanie Muzeum Salvadore Dalli, przejazd do Girony - zwiedzanie starej części miasta. Nocny przejazd przez Francję.
8 dzień Przejazd przez Francję, przejazd do Paryża (9 godzinny postój i zwiedzanie m.in. katedry Notre Dame, Placu Concorde z Polami Elizejskimi i Łukiem Triumfalnym, Wieży Eiffla (odpłatnie), wzgórza Montmartre z bazyliką Sacré Coeur, Moulin Rouge, Dzielnicy Łacińskiej z Sorboną), wieczorny wyjazd w stronę Niemiec.
9 dzień Przejazd przez Niemcy, przyjazd do Polski w godzinach południowych.OLIMP - Centrum Promocji i Last Minute
Infolinia:0 801 003 088
31-105 Kraków ul. Zwierzyniecka 25
tel. (012) 423-18-61, (012) 422-80-44, (012) 429-55-88 fax. (012) 384-85-19
e-mail: biuro@olimp.travel.pl
Główna strona Jak rezewować Zapytaj Kont@kt O nas Nasi Agenci Nasze dokumenty Strefa dla Agentów
biuro podróży
Olimp Zobacz koniecznie !
Olimp Polityka jakości
Olimp Nasze dokumenty

Autokary wynajem
Wynajem autokarów, busów, przewóz osób

Polski Związek Organizatorów Turystyki
Polski Zwi±zek Organizatorów Turystyki
Wyjedź i zapłać później
Wczasy na raty !

Wczasy na raty