Miasteczka Campingowe

Dlaczego na camping ?
Grecja - Wyspa Thassos
Hiszpania - Blanes
Włochy - Gargano
Chorwacja - Zivogosce
Włochy - Paestum

Bungalowy
Hiszpania - Blanes
Hotele

Grecja - Thassos Herih
Grecja - Leptokaria Dafni
Chorwacja - Drvenik Martina
Chorwacja - Drvenik Primus
Czarnogóra - Canij
Bułgaria - Złote Piaski All inc.
Bułgaria - Złote Piaski HB
Hiszpania - Lloret de Mar

Pobytowo / Objazdowe
Grecja
Hiszpania
Dla Młodzieży - Obozy !

Obozy młodzieżowe
Hiszpania - Blanes
Grecja - Wyspa Thassos
Bułgaria - Złote Piaski
Włochy - Paestum
Włochy - Gargano
Chorwacja - Zivogosce
Chorwacja - Drvenik
Hiszpania - Blanes bungalow

Klub Wakacyjny OLIMP
Nowości, lastminute
prosto na Twojego maila!

Rezerwacja i Płatności
Jak zarezerwować wyjazd i dokonać płatności nie odchodząc od komputera

Payu
Główna strona Jak rezewować Zapytaj Kont@kt O nas Nasi Agenci Nasze dokumenty Strefa dla Agentów

Biuro podróży Olimp - o nas

W okresie letnim biuro podróży Olimp specjalizuje się w Miasteczkach Campingowych. W naszej ofercie znajdą Państwo propozycje wyjazdów na takie Miasteczka z pełnym zakresem usług: transportem z wielu miast Polski, wyżywieniem, zakwaterowaniem i obsługą doświadczonych rezydentów, którzy służyć będą Państwu fachową pomocą.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdziecie Państwo luksusowe hotele oraz profesjonalnie zorganizowane i ciekawie przygotowane wycieczki objazdowe, obozy młodzieżowe, obozy studenckie oraz rozmaite wycieczki, czy wczasy zagraniczne. Polecamy również tanie wczasy zagraniczne, w takich krajach jak Włochy, Chorwacja, Czarnogóra i Hiszpania.

Olimp biuro podróży posiada wszelkie wymagane przez Ustawę o Turystyce zezwolenia, oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej Signal Iduna Polska S.A.. Bezpieczeństwo wycieczek potwierdza przede wszystkim kilka tysięcy stałych, zadowolonych z naszych usług klientów.

Miło zaskoczą Państwa także nasze ceny, które udało nam się osiągnąć dzięki wieloletniej i udanej współpracy z wieloma hotelami i agencjami w całej Europie.

Naszym klientom zapewniamy doświadczoną kadrę pilotów i rezydentów, sprawdzoną kadrę wychowawców oraz cały zespół pracowników czuwających nad Państwa udanym urlopem!

Klientów z Krakowa i jego okolic zapraszamy do naszej nowej siedziby, która mieści się przy ul. Zwierzynieckiej 25. Czeka tam na Państwa miła i fachowa a przede wszystkim wyspecjalizowana w naszej ofercie obsługa. Naszą ofertę można kupić także w całej Polsce w najlepszych biurach i agencjach, których listę mogą Państwo znaleźć w dziale Nasi Agenci i w Internecie. Dzięki temu można zarezerwować i zapłacić za wczasy nie wychodząc z domu.

Lider Rynku, Euro Leader


Zostaliśmy nagrodzeni tytułem LIDER RYNKU w zakresie "Najlepsza firma w Polsce w zakresie organizacji wyjazdów w Alpy i Dolomity Włoskie" w latach 2007, 2008, 2009, 2010 oraz 2011 i 2012 a także ostatnio w 2013, 2014 i obecnie w 2015 roku !
Naszą ofertę wyróżniono też w konkursie Euro Leader w 2009, 2011, 2012 , 2013 i 2015 rokuLider Rynku Lider Rynku Lider Turystyki

We wrześniu 2008 oraz w 2013 roku magazyn Rynek Podróży w uznaniu wysokich standardów działania przyznał naszej firmie tytuł:
Lider Polskiej Turystyki


Olimp Biuro podróży - Rzetelna Firma
Należymy do Polskiego Związku Organizatorów Turystyki
Kliknij i sprawdź certyfikat

 

Nasze dokumenty
Zezwolenie cz.1
kliknij aby powiększyć
Zezwolenie cz. 2
kliknij aby powiększyć
Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową
Towarzystwa Ubezpieczeniowego

AXA Ubezpieczenia


Polityka Jakości

Na czym oszczędzać się nie opłaca
Jakość to na pewno rzecz na której nie oszczędzamy. Decydując się na wyjazd z nami na pewno nie czeka cię rozczarowanie! Jakość to nie tylko starannie dobrane hotele. To także pasja i oddanie ludzi pracujących nad ofertą od samego jej początku. Już w okresie planowania, czyli wyboru regionu, hotelu lub campingu, aż po realizację wyjazdu pracują nad nim nie tylko specjaliści i profesjonaliści ale także miłośnicy podróży po Europie, którzy znają doskonale dany region i wiedzą na czym polega jego odmienność.

Co ważniejsze: cena czy jakość ?
Nasze oferty przygotowujemy tak, aby zaproponować możliwie najniższą cenę, ale nie obniżając jakości imprezy ! Na naszych wyjazdach klienci na pewno nie poczują się w Hotelach czy na Campingach jak klienci niższej kategorii, nie będą musieli patrzeć jak inne nacje traktowane są lepiej, a dodatkowo otoczeni są miłą i fachową obsługą naszych sprawdzonych rezydentów i pilotów. Na miejsce zawiozą ich doświadczeni i kulturalni kierowcy czystymi bezpiecznymi i wygodnymi autokarami.

Na koniec możesz nas ocenić !
Często pytamy klientów o ich zdanie o nas - bo jest ono dla nas najważniejsze. Co jakiś czas w pokojach hotelowych czy namiotach zostawiamy ankiety, w których prosimy klientów o wystawienie nam oceny za wybór hotelu, regionu, naszej obsługi, pilota, kierowcy ... słowem całej imprezy. To wszystko po to aby wyjazdy z nami należały do jeszcze bardziej udanych !

Więc dlaczego jest tak tanio ?
To proste ! Obniżamy cenę nie pogarszając jakości usług dzięki zakupom hurtowym! W ogromnych ilościach kupujemy od hoteli i apartamentowców i campingów miejsca i usługi, rezerwując je często na okres kilku miesięcy. Każdego tygodnia w sezonie letnim wyjeżdża po kilkanaście autokarów, w ciągu całego sezonu z naszych usług korzysta ponad pięć tysięcy klientów a każdy z pośród nich ma świadomość że jest dla nas tym najważniejszym ! To wszystko po to, aby te pięć tysięcy klientów mogło nie tylko kupić wyjazd jak najtaniej ale i być z niego w 100% zadowolonym

 

Na koniec pozostaje nam już tylko zaprosić Państwa na wypoczynek i udany urlop !

 

 OLIMP - Centrum Promocji i Last Minute
Infolinia:0 801 003 088
31-105 Kraków ul. Zwierzyniecka 25
tel. (012) 423-18-61, (012) 422-80-44, (012) 429-55-88 fax. (012) 384-85-19
e-mail: biuro@olimp.travel.pl
Główna strona Jak rezewować Zapytaj Kont@kt O nas Nasi Agenci Nasze dokumenty Strefa dla Agentów Mapa strony
biuro podróży
Olimp Zobacz koniecznie !
Olimp Polityka jakości
Olimp Nasze dokumenty

Autokary wynajem
Wynajem autokarów, busów, przewóz osób

Polski Związek Organizatorów Turystyki
Polski Zwi±zek Organizatorów Turystyki
Wyjedź i zapłać później
Wczasy na raty !

Wczasy na raty